Якість виробів ЮКІНОКС підтверджено сертифікатами міжнародногостандарту ISO.
Зробити правильний вибір іноді буває не просто.
Одна справа, коли ми точно знаємо, що хочемо і завдання тільки одне - знайти потрібну річ.
Складніше, коли хазяї не визначилися. Хочеться, щоб було красиво, практично, недорого, поєднувалося з кухонною плитою і, звичайно, тільки в мене ... Що ж робити?
Рекомендації, спираючись на які Ви зможете зробити вибір.
1. Розміри кухонних мийок
Спочатку, з урахуванням плити та іншої техніки на вашій кухні, визначитеся з розмірами тумби (підстілля), куди плануєте встановити мийку (розміри тумби бувають 40, 45, 50, 60, 80, 90,100, 120 см). Пам'ятайте, що чаша (або чаші), зі встановленою на неї зливною арматурою (сифоном), повинна легко входити між бічними стінками тумби.
При установці в кутову тумбу стежте, щоб задня стінка тумби, дозволила встановити мийку.
2. Матеріали кухонних мийок
Список матеріалів для виготовлення та оздоблення кухонних мийок, електричних і газових плит, витяжок та аксесуарів значний. Традиційно ми звикли до кухні-лабораторії з нержавіючої сталі і деякі з нас з побоюванням ставляться до нових матеріалів: «граніт», натуральна кераміка. Як вони покажуть себе при експлуатації?
За своїми споживчими властивостями матеріали можна розташувати в порядку зростання:
Перший рівень - традиційна нержавіюча сталь, як правило, марки 08Х18Н10 або імпортний аналог.чим товща сталь, тим краще. Для мийок гарної якості досить товщини 0,8 мм. Ці мийки всім гарні, проте є мінуси. Мийка з нержавіючої сталі з часом подряпається від вилок, ножів. Якщо на мийку впаде важкий твердий предмет, на мийці може залишитися вм'ятина.
Другий - декорована нержавіюча сталь (linen). На ній менше помітні подряпини, плями від води, але вона трохи дорожча звичайної нержавіючої сталі.
Наступний рівень: натуральна - це новий матеріал, який прийшов на кухню зі сфери високих технологій авіа, авто та залізничного транспорту. Цей матеріал з великою колірною гамою стійкий до подряпин, легкий у монтажі, легко чиститься, не ламається. Коштують ці мийки, як мийки з якісної неіржавіючої сталі.
Ще вище - граніт - це композитний матеріал, що імітує натуральний камінь полягає в якісних мийках з 80% гранітної крихти (чим її менше, тим мийка гірше), акрилу і барвників. Багата колірна гамма і тепла приємна поверхня - дають простір для дизайну, мийки практично не дряпаються, не міняють колір, не шумлять, легко миються. За ціною ці миття, як правило, вище мийок з нержавіючої сталі і натураліта. Гранітні мийки заслуговують більшої уваги при транспортуванні та монтуванні, ніж мийки з нержавіючої сталі. Але при правильній експлуатації мийки з граніту будуть вас радувати довгі роки зручністю і красою.
Вище рівнем - кераміка - мабуть, найкращий матеріал для кухонних мийок, по дизайну, кольору, приємною на дотик поверхні, ідеальної гігієнічності, стійкості до подряпин. Мийка з кераміки, як правило, дорожче мийок з нержавіючої сталі і граніту.
Ризики пошкодження не високі і приблизно такі ж, як і у гранітних мийок, але краса, високі експлуатаційні характеристики і радість від володіння висококласної річчю варті того.
Заключний рівень - дерево - миття з тикового дерева. Якість не обговорюємо, оскільки 2-х річна гарантія говорить сама за себе, а роблять ці миття з використанням технологій виробництва яхт. Дуже красиво, ексклюзивно і не дешево. У Росії таких мийок встановлено всього кілька штук.
Отже, не треба боятися нових матеріалів.Безумовно, при не правильній і не обережній експлуатації мийка з будь-якого матеріалу може зіпсуватися.
Вибирайте мийку з того матеріалу, який більше підходить Вам по дизайну і стилю кухні (плити, аксесуарів, побутової техніки), і, виходячи з того, скільки Ви готові витратити на функціональність і експлуатаційні характеристики миття. Пам'ятайте при цьому, що чим якісніше матеріали, тим мийка, як правило, дорожче.
Комментариев нет:
Отправить комментарий